Sorular ve Cevaplar

 Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Refaranslar | Site Haritası | Bize Ulaşınİletişim
 
 

"STOP it  2" nedir ?

 

Uygulama Alanları

 
Sorular ve Cevaplar


 
 


 
 

"STOP it 2" Sorular ve Cevaplar (Hizmet)

Sorular ve Cevaplar

"STOP it 2" ile ilgili web sitemize ziyaretçiler tarafından en sık sorulan soruları aşağıda bulacaksınız. Sorunuzun burada cevaplandırılmamış olmaması durumunda, bize servisturizm@gmail.com  adresimize bir e-mail gönderiniz.

Herkes "STOP it 2" yi tatbik edebilir mi ?
Tekabül eden talimatlarla, siz de "STOP it 2" ’yi kendi kendinize tatbik edebilirsiniz. Bununla birlikte, geniş yüzeyler için bir uzman tutmanızı veya bu uzmana danışmanızı ya da hizmet sağlayıcı olarak firmamızı kullanmanızı ya da gene firmamıza danışmanızı tavsiye ederiz.

"STOP it 2" ’yi nerede kullanabilirim ?
"STOP it 2"
her türlü kaygan iç mekan ve dış mekan yüzeylerinde tatbik edilebilir. Kaplanacak yüzeyin tipine göre değişen bir kısım ön işleme tedbirlerinin alınması gerekmektedir.

"STOP it 2" yi, örneğin hastaneler, huzurevleri vs. gibi iç mekan satıhlarında kullanabilir miyim ?
"STOP it 2"
yi, hastaneler, operasyon odaları, vs. gibi yerlerde ve kayma tehlikesinin olduğu her yerde tatbik edebilirsiniz. Sertleştikten sonra, kaplamamız artık hiçbir zararlı gaz neşretmeyecektir.

Hedef yer kaplamamın sathı, "STOP it 2" nin tatbik edilmesiyle değişir mi ?
Hayır, sathınızın görünümü değişmeyecektir. Kaplama şeffaf ve parlaktır bundan dolayı, hedef sathınızın yapısını ve taneciklerini muhafaza eder veya onları görünür hale getirir.

"STOP it 2" ne şekilde tatbik edilir.
"STOP it 2"
rulo ile tatbik edilir. "STOP it 2" özellikle ağır hizmet sektörleri için tasarlanmış olduğundan dolayı, ve yaklaşık 100 mikron kalınlığında bir katman oluşturduğumuz için, satıhlar, önceden çok iyi bir şekilde temizlenmelidir. Dış mekan satıhları, kaplanacak malzeminin cinsine ve durumuna göre, hatta basınçlı püskürtme ile (kum veya sert metal saçma püskürtme sureti ile) temizlenmelidir.

”STOP it 2” ile çalışırken dikkat etmem gereken özel bir husus var mıdır?
Bütün bir sertleşme süresi içerisinde (12 saat), çevre sıcaklığı en az 15 santigrad derece olmalıdır. Çalışırken koruyucu kıyafetler (koruyucu eldivenler, gözlükler ve kapalı odalarda çalışırken maske) kullanılmalıdır.

“STOP it 2” yi dış mekanlarda da kullanabilir miyim?
“STOP it 2”
yi, gayet tabii ki, tekabül eden gerekli hazırlıkları (yukarıya bakınız) yaptıktan sonra kendiniz tatbik edebilirsiniz. Kaplamanın yerden yükselen ıslaklığa karşı korunmuş olmasına özen gösteriniz.

“STOP it 2” yi nereden satın alabilirim?
“STOP it 2”
yi Almanya dışından sipariş edeceğiniz zaman, lütfen
bizimle temasa geçiniz.

 

 
Ürün Resimleri
 

"STOP it  2" nedir ? | Uygulama Alanları | Sorular ve Cevaplar